Celebryci

Szokujący wywiad Meghan i Harrego ! Czy rodzina królewska coś ukrywa ?

Witam ! Przedstawię wam dziś najciekawsze oraz najbardziej zaskakujące pytania oraz wypowiedzi, które udzielili Meghan i książę Harry w wywiadzie dla telewizji “CBS”.

Sekretny ślub ? Płeć dziecka i oskarżenie o rasizm ? Dowiedzie się wszystkiego w dzisiejszym wpisie !

Nadany w niedzielę przez amerykańską stację telewizyjną CBS wywiad Oprah Winfrey z Meghan Markle i księciem Harrym wstrząsnął światowymi, a zwłaszcza brytyjskimi mediami. Para zarzuciła rodzinie królewskiej obojętność, kłamstwa, a nawet rasizm. Był to pierwszy wywiad, którego książę i jego amerykańska małżonka udzielili po emigracji do Stanów Zjednoczonych.


W rozmowie z Oprah Harry i Meghan zdradzili, że pobrali się trzy dni przed ceremonią, która była transmitowany na całym świecie. Jak mówi Meghan:Trzy dni przed naszym oficjalnym ślubem pobraliśmy się. Nikt tego nie wie, ale zadzwoniliśmy do arcybiskupa Canterbury i powiedzieliśmy, że oficjalny ślub to spektakl dla świata, a my chcemy by nasz sakrament został zawarty tylko między nami ”


Para, która pobrała się w 2018 roku, mieszka wraz z synem Archiem w Kalifornii i spodziewa się drugiego dziecka. Tym razem będzie to – jak ujawniono w wyemitowanej w niedzielę rozmowie – dziewczynka. Meghan dodała w wywiadzie że dziecko ma urodzić się pod koniec wiosny 2021 roku.


Książę Harry: Rodzina odcięła mnie finansowo

W rozmowie książę Harry przyznał, że razem z Meghan nie planowali współpracować z firmami takimi jak Netflix czy Spotify. Umowy zostały jednak podpisane ze względu na decyzje brytyjskiej rodziny królewskiej. Dosłownie odcięli mnie od pieniędzy – zdradził Harry. Dodał, że wciąż ma pieniądze, które w spadku pozostawiła mu księżna Diana


Meghan Markle przyznała, że gdy była w ciąży, poinformowano ją, że dziecko jej i Harry’ego nie dostanie tytułu książęcego. Dlaczego ?

Nieposiadanie tytułu książęcego to jednocześnie zabranie tej osobie ochrony. A więc dlaczego rodzina królewska zdecydowała się podjąć właśnie takie kroki ?

-Rodzina męża miała mieć wiele obaw, co do koloru skóry Archiego Harrisona Mountbatten-Windsora – bo tak brzmią pełne imiona i nazwiska malca. To właśnie jego rasa była ostatecznym powodem, dla którego jeszcze przed narodzinami odebrano mu tytuły królewskie – Prasa przedstawiła tę sprawę zupełnie inaczej twierdząc, że to nowocześni rodzice chłopca, sami zrezygnowali z tytułu książęcego dla niego. Nikt z brytyjskiej rodziny królewskiej nie zdementował tej informacji.


Byli skłonni kłamać, aby chronić innych członków rodziny

Podczas wywiadu Meghan omówiła też różne standardy, które stosowano wobec niej i żony Williama oraz jak rażąco widać to, gdy przegląda się ówczesne nagłówki mediów. Kiedy Kate była fotografowana, tuląc się do swojego brzuszka, chwalono ją jako kochającą, przyszłą matkę. Jednak kiedy fotografowano Meghan, która robiła to samo, brytyjskie media oskarżyły ją o próżność. Księżna ​​nie wie, dlaczego istnieją różnice w standardach między nią a Kate. W pewnym momencie trzeba się pośmiać, bo to po prostu śmieszne Jak mówi Meghan: Byli skłonni kłamać, aby chronić innych członków rodziny, ale nie chcieli kłamać, aby chronić mnie i mojego męża


Życie w rodzinie królewskiej było bardzo samotne i izolujące. Miałam mało wolności. To wyglądało tak: jestem wszędzie, ale mnie nie ma nigdzie. Czy ktoś mówił o tym, jakie to uczucie? W tamtej chwili nie mogłam czuć się bardziej samotna…Oznajmiła Meghan. Meghan twierdzi, że dopóki nie odeszła od swoich królewskich obowiązków, była uwięziona – nie miała nawet dostępu do swojego paszportu, prawa jazdy ani kluczy.


Spodziewaliście się, że tak wyglądają kulisy życia w monarchii?

Cały wywiad możecie obejrzeć poniżej:

Wywiad CBS

Dziękuję za przeczytanie wpisu, zapraszam do podzielenia się swoją opinią w komentarzach ! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *